portal osiedli, dzielnic i miast

Wejherowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wejherowo - gorące tematy » Forum » meble do domu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

meble do domu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
martynaxx 
   

VIP


Wiek: 49
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 8:52
Posty: 1059
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 9:13    Temat postu: meble do domu

Nowy Styl - http://www.formyuzytkowe.pl/nowy-styl to meble na każą kieszeń. Przyznam, że ich oferta mnie bardzo zaciekawiła. Spodobał mnie się asortyment i ceny oraz to, że mogę tam skompletować meble do całego mieszkania. Pytanie tylko jak wygląda przywóz takich mebli, a raczej koszt.
Korzystaliście z takich większych zakupów przez neta?
whisortates 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lut 14, 2019 13:43
Posty: 12
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Śro Kwi 24, 2019 13:50    Temat postu: Re: meble do domu

Jeśli jest to sklep to raczej przy zakupie jakieś szafy bądź łóżka/sofy koszt jest znikomy lub darmowy. Zamawiając szafę i meblościankę za dostawę w sklepie z Częstochowy zapłaciłem 100zł. Przeglądając oferty sof np. na allegro trzeba zwrócić uwagę na koszt wysyłki, często jest równy bądź przewyższa koszt towaru, w sklepach online/stacjonarnych koszt dostawy jest darmowy lub bardzo niski. Można też zatrudnić kogoś od aranżacja wnętrz gdynia wtedy najprawdopodobniej oni znajdują nam najlepsze tego typu rozwiązania dostawców/sklepów.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama