portal osiedli, dzielnic i miast

Wejherowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wejherowo - gorące tematy » Forum » eko żywność i eko życie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

eko żywność i eko życie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
renia87 
   

Forum Ekspert


Wiek: 50
Dołączył: Pią Mar 11, 2016 12:51
Posty: 429
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 14:54    Temat postu: eko żywność i eko życie

Z jakich sklepów internetowych warto skorzystać, jeśli chodzi o ekologiczną żywność?
Ronin11 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Sie 15, 2013 12:06
Posty: 367
Skąd: Gdańsk-Centrum

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 14:57    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Myślę, iż powinna zainteresować Cię oferta, którą znajdziesz tutaj: [url][/url]http://www.ekofit.com.pl/[url] - sklep posiada wiele produktów, która są w korzystnych cenach. Zdrowe oraz bez wątpienia można z nich stworzyć smaczne potrawy Smile Super jakość i szybka wysyłka towaru, zatem polecam Wink[/url]
idealna 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 28, 2015 1:45
Posty: 238
Skąd: PL

PostWysłany: Nie Lut 12, 2017 22:36    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Tutaj http://greenwitch.pl jest wiele ciekawych artykuł dla tych, którzy chcą żyć eko. Jest to dobry sposób na to, aby być zdrowym. Wiele bowiem produktów w dzisiejszych czasach zawiera chemię, która negatywnie wpływa na nasze życie.
MAriolka123 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 14:09
Posty: 56
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 8:30    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Najlepszym wyjściem jest rozpoczęcie ćwiczeń fizycznych i oczywiście prawidłowa dieta. Nie ma szans, żeby w ten sposób nie wyglądać i przede wszystkim nie poczuć się młodziej Smile
Ja szukałam dużo w internecie na ten temat i wreszcie trafiłam na bloga: https://lepszytrener.pl/blog-trenera
Tematyka sportowa, okołosportowa i zdrowego stylu życia. I blog działa przy największej wyszukiwarce trenerów i instruktorów sportowych. Naprawdę warto zajrzeć Smile
Izumii 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Paź 10, 2017 10:19
Posty: 33
Skąd: Dolny Sopot

PostWysłany: Śro Mar 07, 2018 13:21    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

popieram taki styl życia, ale w obecnych czasach trzeba bardzo uważać. Nie brakuje firm, które zarabiają na niewiedzy i naiwności. Zawsze trzeba czytać skład a nie tylko ufać reklamom
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 8:54    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne.
Tutaj można przejrzeć trenerki i instruktorki https://lepszytrener.pl/fitness
Boleremijka 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Śro Sie 30, 2017 17:26
Posty: 76
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 12:45    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Ja raczej nie ufam sklepom internetowym jeśli chodzi o produkty spożywcze. Miałam już kilka nieprzyjemnych sytuacji np z terminem do spożycia. Najzdrowiej to jak jest świeże wszystko np takie owoce plus roboty kuchenne i super zdrowy sok gotowy Smile Chce kupić fajnego robota mamie, co sądzcie o tych https://www.ceneo.pl/Roboty_kuchenne Który model jest ok?
Piotras833 
   

Zaglądajacy


Wiek: 40
Dołączył: Pon Maj 07, 2018 15:50
Posty: 22
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Śro Maj 09, 2018 11:42    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Izumii napisał:
popieram taki styl życia, ale w obecnych czasach trzeba bardzo uważać. Nie brakuje firm, które zarabiają na niewiedzy i naiwności. Zawsze trzeba czytać skład a nie tylko ufać reklamom



dokładnie, ale produkty najlepiej brać od zaufanego rolnika.
mariaa850 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Sie 13, 2018 10:44
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 12:26    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Ja też się pod tym podpisuję. Nie wszystko co jest reklamowane jako zdrowe takie jest. Jedzenie fit czy produkty dla diabetyków to też często ściema, a towary z obniżoną zawartością cukru mają sporo chemii…
ola_b92 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Śro Sie 08, 2018 15:42
Posty: 25
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 11:58    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Ludzie niestety są nieświadomi tego, co jedzą. Przed konsumentem wiele się ukrywa pod symbolami itd. Sama kwestia nazewnictwa, które wprowadza w błąd, pozostawia wiele do życzenia. Np. cała masa pełnoziarnistych produktów jest pełnoziarnista tylko w małym procencie.
equaringer 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lut 26, 2019 13:21
Posty: 7
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 13:35    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

jeśli eko jedzenie, eko życie, to i eko umysł o którego należy dbać aby był czysty i nie zaprzątał sobie miejsca nieważnymi sprawami, w tym temacie najlepiej udać się na konsultacje do psycholog białystok
amituchens 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 15, 2019 11:26
Posty: 50
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 10:36    Temat postu: Re: eko żywność i eko życie

Ja staram się kupować żywność od lokalnych przedsiębiorców, na targu itd. O tyle dobrze, że w moim rejonie dostęp do takich usług, towarów jest łatwiejszy. Wink




_________________________________________________
Tankujesz samochód? Sprawdź jak sprawuje się benzyna białystok.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama