portal osiedli, dzielnic i miast

Wejherowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wejherowo - gorące tematy » Forum » Biuro projektowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Biuro projektowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
misiek8r94 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Kwi 12, 2019 15:28
Posty: 8
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 14:27    Temat postu: Biuro projektowe

Poszukuję dobrego biura projektowego. Chcę wybudować swój własny dom, który będzie unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Z tego względu chcę, aby jakaś firma podjęła się utworzenia indywidualnego projektu. Myślicie, że oferta https://vosa.pl/ będzie odpowiednia? Podobno zajmują się takimi rzeczami i są niezawodni. Tak mówią w internecie. Doradźcie coś w tym zakresie.
mosperwrongs 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Kwi 08, 2019 14:38
Posty: 26
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 10:55    Temat postu: Re: Biuro projektowe

Z przyjemnościom mogę polecić Ci biuro projektowe z Trójmiasta, odezwij się do projektant wnętrz trójmiasto, tam uzyskasz więcej interesujących Cię informacji na temat projektu i aranżacji wnętrz Very Happy
runted 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 25, 2019 13:09
Posty: 37
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 14:44    Temat postu: Re: Biuro projektowe

Po takim remoncie warto zadbać o porządek i zainwestować w sprzątanie gdańsk. Naprawdę dobra opcja, bo po remoncie czasem ciężko wyjść z tego pyłu, który osadził się na płytkach itp.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama