portal osiedli, dzielnic i miast

Wejherowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wejherowo - gorące tematy » Forum » perfumy dla żony
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

perfumy dla żony

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
robson22 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 13, 2018 12:31
Posty: 18
Skąd: Żukowo

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 23:41    Temat postu: perfumy dla żony

Moja żona ma niedługo urodziny, planuję kupić Jej perfumy na prezent. Jakie perfumy polecacie?
bruno88 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Gru 10, 2018 0:33
Posty: 49
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 23:51    Temat postu: Re: perfumy dla żony

ja jakiś czas temu kupiłem mojej żonie perfumy Giorgio Armani Si Passione, żona jest nimi zachwycona. Ostatnio mi mówiła, że bardzo długo utrzymują zapach i ślicznie pachną. Zerknij sobie na Perfumy damskie na stronie Perfumy.pl Teraz mają fajne promocje Very Happy Swoją drogą kupuję w tym sklepie również perfumy męskie dla siebie, są fenomenalne!
majstersergiusz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pon Maj 27, 2019 13:30
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Cze 13, 2020 20:52    Temat postu: Re: perfumy dla żony

Trzeba się zorientować w jakich zapachach Wasze kobiety gustują przede wszystkim. Później zaś poszukać perfum, które mają taki właśnie aromat. W tym może Wam pomóc blog https://perfumyagnieszki.pl/ , niby o kobiecej tematyce, a jakże przydatny mężczyznom czasem. Sam się podpierałem znalezionymi tutaj recenzjami rozmaitych perfum, gdy chciałem eleganckim flakonikiem obdarować narzeczoną.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama